Jak wygrałem bilet na szkolenie T. Harva Ekera – Umysł Milionera !!! (True Story)

Muszę wam opisać tą historię, ponieważ to jest niesamowite, jakieś dwa tygodnie temu zobaczyłem prezentacje w internecie o tym że przyjeżdża do Polski T. Harv Eker, autor książki którą wcześniej czytałem, i bardzo mi się spodobała. „Bogaty albo biedy, po prostu różni mentalnie”. Już w momencie oglądania tej prezentacji powiedziałem sobie że bardzo chcę tam być i zrobię wszystko żeby tak się stało.

Wziąłem wtedy do ręki kalendarz, i kierowany poradami z innej wspaniałej książki „The Secret” napisałem sobie w kalendarzu że jadę na to szkolenie, i zaznaczyłem te daty. Przez kolejne 2 tygodnie nic szczególnego się nie zdarzyło. Aż w pewnym momencie otrzymałem informacje od mojego lidera że jest bilet do wygrania, wtedy zrozumiałem że to jest SECRET. :-) Przeczytałem warunki i od razu przystąpiłem do pisania komentarza (bo jak zwykle to wygląda w takich konkursach) chodziło o najlepszy komentarz na blogu.

Wiedziałem że bez nagrania Video się nie obejdzie, ponieważ konkurencja była znaczna. Wstawiłem więc nagranie Video motywujące dlaczego to ja powinienem pojechać, ale w po moim nagraniu pojawiło się jeszcze więcej dobrych komentarzy, i mój lider zadzwonił do mnie z informacją że mam coś wykombinować bo jest konkurencja i raczej nikłe szanse żebym wygrał, więc myślę sobie: „to co mam jeszcze zaśpiewać ???” a z drugiej strony myśl… „Przecież tego na pewno nikt nie zrobi’, i kolejna „kiedy walczysz, wykorzystaj wszystko czym dysponujesz żeby wygrać” Właśnie dlatego powstało to nagranie:

Tym filmikiem rozwaliłem Jury, no i wygrałem bilet na wspaniale wydarzenie.

DO ZOBACZENIA 17.05.2013 W WARSZAWIE !!!