Cała prawda o WOŚP i o Tobie ! Czyli kolejny artykuł o Owsiaku !

Witajcie

Miałem nic nie pisać w tej sprawie ponieważ sytuacja jaka się wytworzyła wokół tej całej afery jest delikatnie mówiąc żenująca, ale postanowiłem że jednak zabiorę głos gdyż co chwilę widzę jak ludzie jeden przez drugiego wygadują takie bzdury że się w głowie nie mieści.

jaiwospZacznę może od tego jak odnoszą się do tej całej sprawy tak zwani zagorzali katolicy a szczególnie księża, wkurza mnie to bardzo bo jest napisane w piśmie świętym dokładnie: „nie osądzaj a nie będziesz osądzony” a tutaj co chwilę słyszę jaki to Owsiak oszust itp. Pytam się człowieku! Złapałeś go za rękę? Byłeś tam i widziałeś osobiście że oszukuje? Oszukał Ciebie?

Kolejna sprawa do tego samego środowiska to jest miłosierdzie, nawet jeśli by to była prawda, to w którym momencie okazujesz miłosierdzie? W tym w którym umieszczasz na swojej tablicy kolejny wpis podburzający do tego żeby tylko skrzywdzić twojego brata w Chrystusie jakim niewątpliwie jest Owsiak ? Zdziwisz się kogo spotkasz w niebie a kogo tam nie będzie.

Ciągle mówię o TWOJEJ POSTAWIE wobec drugiego człowieka. Ponieważ rozmawiając kilkakrotnie z osobami którym próbowałem zwrócić na to uwagę że nie powinno się tak oczerniać i pisać takie rzeczy publicznie na kogokolwiek, ponieważ to jest zwyczajny lincz, otrzymałem informacje zwrotną że przecież oni tylko pokazują prawdę. Prawda w naszym państwie ??? No proszę Cię… Ty nie widzisz co się dzieje w rządzie? Co chwilę ktoś kogoś kryje, ktoś inny z kolei dostaje łapówki na grube miliony i ty w takiej sytuacji mówisz o prawdzie? Obudź się!

No i aspekt który wszystkich kuje w oczy, czy naprawdę Owsiak coś ukrywa czy nie…

Do cholery jasnej jeśli kuję cię to w oczy to zrozum że to tylko dla tego że nie chce Ci się ruszyć dupska z fotela i zrobić coś podobnego, czy ty nie widzisz tego że to jest dokładnie taka sama sytuacja jak w tym kawale w którym lucyfer-szef podchodzi do 3 kotła którego nikt nie pilnuje, obchodzi go i przypadkiem znajduje śpiącego diabła, więc pyta się dlaczego śpisz, a on odpowiada: „Bo to Polacy, tutaj jak jeden próbuje wyjść to reszta ściąga go w dół.” Pytam się człowieku! Jak długo będziesz takim hipokrytą który pod przykrywką ujawniania prawdy zamiast wziąć się do roboty (nie odpowiada ci wośp to stwórz własną akcję) knuje intrygi i jak tylko ktoś zrobi coś więcej coś lepiej, to podkładasz mu nogę? A to czy Owsiak ma coś za uszami czy nie pozostaw ocenie Bogu który na pewno go osądzi.

Moja osobista ocena jest taka że nawet jeśli Owsiak zarabia na WOŚP, to należy mu się, poświęcił temu 20 lat pracy, naprawdę ciężkiej. Jeśli ktoś kiedykolwiek coś organizował to dobrze wie jaka to jest praca, ponad to zobaczcie jak żyją celebryci, czy nie lepiej żeby takie życie miała osoba która pomaga innym?

No i ostatnia kwestia. Jest pewna zasada samorozwoju która bardzo mocno dotyczy Ciebie jeśli udzielasz się w sprawie WOŚP i w ogóle jeśli udzielasz się publicznie, pamiętaj, to co pielęgnujesz to rośnie (w twoim życiu), jeśli pielęgnujesz złość, nienawiść, zawiść, to będziesz miał tego coraz więcej, jeśli pielęgnujesz dobro, pozytywne podejście do życia i radość, to również będzie rosło w twoim życiu.

Pozdrawiam wszystkich i życzę przede wszystkim rozumu !