Co raz więcej osób mnie porównuje i to jeszcze do kogo ?

To że jestem w szoku, tego nie da się ukryć, w największych marzeniach nie pomyślałbym że kiedykolwiek będę porównywany do niego.

Dwie sytuacje z ostatnich dni przynoszą mi ciekawe refleksje na temat tego że na kim się wzoruje taki się staje.

Od wielu lat jestem na streamach oraz filmach tego youtubera i chłonę całym sobą, wiedzę, ekspresję i wszystko czym on siebie reprezentuje.

Niezwykle bogate słownictwo, inteligencja która mi imponuje – a o to u mnie nie łatwo, oraz nieprzeciętny klimat, który tworzy dookoła siebie, jest tym czego się uczę i chce przejmować od niego. To też kiedy po raz kolejny porównano mnie do Rocka – Remigniusza Maciaszka to odczytałem to jako ogromną nobilitacje oraz sygnał, że chyba idę w dobrym kierunku.

Myślę że jest wiele osób które chcą się do niego porównywać, mnie to jednak wyszko trochę nieświadomie, ponieważ totalnie się tego nie spodziewałem.

1 sytuacja: Gram sobie na streamie wieczorną porą w fortnite, i pojawia się grupka 3 chłopaków w podobnym do mojego wieku, a więc dołączam do ekipy i po chwili oni do mnie z tekstem, że przypominam im kogoś, ja zaskoczony pytam do kogo, oni na to że tego Youtubera znanego – no tego Rocka.

To był dla mnie totalny szok i kąciki ust uniosły się mi w szczerym zadowoleniu, po chwili wszyscy gromadnie przytaknęli że tak jest. Pytam się zatem pod jakim kontem, bo może dlatego że ostatnio jestem łysy, a oni na to że to chodzi bardziej o Vibe, sposób mówienia i rozmowę. 

2 sytuacja: Innego dnia gram sobie solo w fortnite i odzywa się jakiś widz, i piszę mi na czacie, że dziwi się że u mnie tak mało osób, że fajnie tutaj jak u Rocka, i nastąpiło to w krótkim odstępie czasu…

Może coś w tym jest, w każdym razie nie zamierzam się bronić, takie porównanie to ja rozumiem, rzecz jasna jeszcze dużo mi do niego brakuje, jednak to jest kierunek w którym chcę iść. Dziękuję za wszelkie porównania do Rocka na reszcie porównują mnie do kogoś sensownego. :)