Create Yourself

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem słowa Create Yourself a było to na NAC – Nationale Achierves Congress podczas wystąpienia Mateusza Grzesiaka, pomyślałem że to jakaś bujda, przecież mi ciągle zdarza się coś złego, ciągle jak ma na kogoś trafić jakieś nieszczęście to trafia na mnie. A tutaj gościu stoi na scenie, wykrzykuje że sam mogę wszystko zmienić, co więcej to co do tej pory mi się zdarzyło i dobre i złe również jest z mojej przyczyny. Pomyślałem wtedy co za absurd.
Lecz z biegiem kiedy wystąpienie nabierało tempa to ja również zaczynałem rozumieć, i słowa które wypowiadał Mateusz, jakoś zaczynały nabierać sensu.
Po wystąpieniu byłem już prawie przekonany że wszystko co mnie otacza, oraz wszystko co mi się przydarza albo Ja przyciągnąłem albo odpowiadam za to.
Potem to samo, słowami „nic nie ma znaczenia ponad to które sam nadajesz” Michała Wawrzyniaka, dosadnie utwierdziłem się w przekonaniu że nie dość że to ja trzymam lejce swojego życia w rękach to jeszcze w każdej chwili mogę obrać inny kierunek, i tak moje życie zaczęło się zmieniać, więcej o tym opowiem na PODCAŚCIE zapraszam: