„Dla tej meduzy to jednak ma znaczenie” – Ratujemy Meduzy…

Jeśli czasami myślisz że nie warto cierpliwie działać, pomagając każdej osobie która Twoim zdaniem na to zasługuje, to posłuchaj historii którą usłyszałem od mojego przyjaciela który od kilku lat ratuje meduzy do skutku.

Kiedyś starszy człowiek chodził po plaży i zbierał meduzy które morze wyrzuciło na brzeg. Była to bardzo długa morska plaża cała usiada meduzami, jedna przy drugiej. Zobaczył to młody chłopak, zaciekawiony tym podbiegł do starca z pytaniem po co on to robi, przecież tych meduz jest tak dużo nie uda mu się ich wszystkich uratować, a starszy człowiek nic nie mówiąc wziął kolejną meduzę i zaniósł do morza, młody człowiek stwierdził że to nie ma sensu, tym samym po raz kolejny zwracając się do starca słowami, „przecież to nie ma żadnego znaczenia, nie uratuje pan wszystkich meduz z tej plaży” starszy człowiek spojrzał na młodzieńca z głębokim szacunkiem w oczach i wkładając kolejną meduzę do wody rzekł „widzisz przyjacielu, dla tej meduzy to jednak ma znaczenie”

Kiedy to czytam i przypominam sobie czasy jak pracowałem po 16h dziennie w swoim biznesie to aż nie mogę uwierzyć, z całego serca życzę Ci żebyś był kolejną uratowaną meduzą. Posłuchaj: