Energia rządzi światem ? – Targi pracy , turystyki i edukacji.

Wow ! Jestem w szoku co tam się działo. Co chwilę miałem wrażenie że zaczarowywałem ludzi, kobiety, wiele z nich same prosiły mnie o numer, a ja z każdą chwilą czułem jak bym dostawał coraz większych skrzydeł. Kiedy coś organizuję, albo jestem zanurzony w jakąś ideę to jak by wstąpił we mnie demon, ja tylko siedzę gdzieś w środku i obserwuję to ze zdumieniem.

Tak było właśnie na tych targach, energia która się wyzwoliła poprzez to wydarzenie udzielała się osobom dookoła, ja bawiłem się wspaniale, mimo że to tylko zwyczajne targi ale w takich chwilach czuję się wyjątkowo.

Nie wiem z czego to wynika, może z własnego ego, które w takich momentach najbardziej jest doceniane, a może z tego że po prostu uwielbiam stać na scenie, to jest moje środowisko naturalne, umiem się na niej odnaleźć i poruszać najlepiej. w każdym razie to o czym chcę wspomnieć to jest ENERGIA, zauważyłem jako obserwator ze środka samego siebie że im więcej energii wytwarzałem tym bardziej pozytywnie ludzie mnie odbierali i tym miałem większe szanse na „zagarnięcia ich” do siebie, swojej idei i swoich przekonań.

Zaczynam podejrzewać że to ENERGIA rządzi światem, to ona jest odpowiedzialna za wszystkie nasze decyzje i zawsze idziemy tam gdzie jest jej więcej a więc wniosek jest prosty, jeśli masz w sobie dużo energii to jesteś bogaty…

Nagrałem krótkie video z tych targów, zobaczcie jak się tam bawiłem :)