Grube i cenne drzewa ścinaj cierpliwie – Buduj swój biznes na lata !

Nie wiem dlaczego tak wielu ludzi tego nie rozumie, albo nie chce zrozumieć. Wielu ludzi wchodzi do biznesu z nadzieją szybkiego wzbogacenia się, mają oni przeświadczenie że zrobią dwa, trzy spotkania i zaraz zarobią krocie.

Tymczasem kiedy okazuje się, że jest to biznes jak każdy inny, odchodzą zdziwieni że trzeba było jednak poświęcić energię i to nie małą, oraz zaangażować się, odchodzą wtedy z przekonaniem, że przecież oni się starali.

To tłumaczy dlaczego tak wielu ludzi gra w lotto, mimo znikomej szansy na wygraną.

Zobacz.

Lekarz – zawód szanowany, odpowiedzialny, zapewniający duże profity (około 6 lat i 13 miesięcy stażu) dopiero po tym czasie zaczyna zarabiać pieniądze, średnia pensja lekarza w Polsce to: 3900 do 7800 zł. Źródło: fakt.pl

Prawnik – również zawód szanowany, odpowiedzialny i zapewniający wysokie profity (studia jednolite 5 lat a potem praktyka około 4 lata i 6 miesięcy) dopiero po tym czasie zaczyna zarabiać pieniądze i są one w Polsce w wysokości: od 3000 do 6500zł Źródło google.pl

A ludzie w dalszym ciągu marketing sieciowy chcą traktować jak lotto, myśląc że wystarczy „się zapisać” i siedzieć z założonymi rękami czekając na pieniądze.

Tymczasem ja mam dla Ciebie gwarancje, że jeśli wystarczy Ci cierpliwości i zaangażowania to będziesz zarabiał więcej niż prawnik, albo lekarz już po 3 latach. Posłuchaj historii o drzewie: