Jak wybrać najlepszy biznes dla siebie ?

Robert Kiosaki nazywa marketing sieciowy, jako najlepszy i najbardziej moralny biznes wszech czasów. Ale jest tak wiele firm na rynku JAKA JEST NAJLEPSZA ???

Takie oto pytanie stawia sobie wiele osób którym spodoba się marketing sieciowy, niestety nie mają oni żadnego doświadczenia w tym rynku a sami nie są w stanie ocenić która z firm będzie dla nich najbardziej odpowiednia.

Moim zdaniem, które wyrobiłem sobie przez kilkuletnie doświadczenie na rynku MLM, oraz poprzez tematyczne książki i szkolenia w których miałem przyjemność uczestniczyć, swój biznes należy wybierać w oparciu o swoje preferencje i pasje.

W jednej z książek którą czytam w tej chwili (Brian Tracy – „Zarabiaj tyle ile jesteś wart”), jest ćwiczenie które pokazuje jak wybrać najlepszy dla siebie biznes, książka mówi raczej o pracy etatowej, ale po drobnych modyfikacjach można ją odnieść do każdego biznesu.

Polecam wykonać razem ze mną to ćwiczenie i wybrać dla siebie najlepszy biznes, nawet jeśli już macie swoją firmę, a nie do końca idzie wam w niej, albo niektórych rzeczy wprost nie znosicie robić, to zróbcie to ćwiczenie ze mną, dowiecie się dlaczego tak jest.