Już 20 kg za mną, zdradzam moje „know how”.

0b93c6d7b3Witajcie, chciałem się podzielić z wami moją radością, ponieważ właśnie ustabilizowała się moja waga w której osiągnąłem już (- 20kg). Nie będę w tym artykule pisał konkretnie o kilogramach ani umieszczał efektów w postaci zdjęć, bo nie obchodzi mnie czy mi wierzysz czy nie, jak osiągnę końcową wagę to umieszczę zdjęcia.

Natomiast jedną rzecz powiem do tych którzy ciągle zadają mi pytania o dietę, o sposób, o moje „know how”. Moim know how jest duplikaja, KONIEC !

A konkretnie duplikacja zachowań oraz nawyków ludzi chudych.

Mając swoją WIELKĄ WAGĘ ciągle myślałem że przecież ludzie żyją podobnie jak ja, że to wina genów, że to wina innych czynników zewnętrznych tj. brak kasy na dobre jedzenie, itp, itd. KTO TAK MIAŁ PRZYZNAĆ SIĘ ? HIHIHI (możecie opuścić rękę).

JEDNA MEGA RADA WARTA MILION DOLARÓW duplikując nawyki nie rób kopii 1:1, bo nie jesteś inna osobą, weź wzór który potem dokształcisz dla siebie !

To znaczy że jeśli chcesz schudnąć, rozejrzyj się dookoła, wielu ludzi którzy są chudzi są sportowcami, niezależnie kogo znasz, nie musisz zaraz być skoczkiem narciarskim, pływakiem, sztangistą „whatever” ty po prostu zacznij ćwiczyć, nie ważne co, możesz ćwiczyć codziennie coś innego, sprawdzając tym samym jakie ćwiczenia są dla Ciebie najlepsze, ale najważniejsze RÓB TO SYSTEMATYCZNIE (to właśnie systematycznością wyrabia się nawyk).

Tak samo jeśli chodzi o jedzenie, nie wiesz co jeść, nie chcesz liczyć kalorii ? NIE WAŻNE ! Zachowaj sposób w jaki jedzą ludzie którzy są dla Ciebie wzorem, tzn jedz mniej, w określony sposób (wolno – szybko – ładnie), a najprościej unikać określonych produktów i tyle ! Zobacz że sportowcy w swojej diecie zwykle stawiają na białko, jeśli tak, to ty również postaw na białko, zamiast przetworów mącznych. Na początku jest trudno kiedy jesteś przyzwyczający/ona do tego że kurczaka je się z chlebem, ziemniakami itp, ale po jakimś czasie zacznie być dla ciebie normalne że kurczaka można wszamać z surówką, ryżem, jajkiem itp.

Także, moją metodą, jest brak metody, po prostu naśladuje ludzi którzy wyglądają tak jak ja chcę wyglądać. Nawet w najdrobniejszych sprawach, niektórym osobom nie trzeba powtarzać: „wyrzuć śmieci”, „idź do sklepu”, „chodź na spacer”, a inni z kolei po każdej tego typu prośbie powiedzą „nie chce mi się” oni się od siebie różnią i to bardzo, od mentalności do fizyczności.

Powodzenia w zmianie swoich nawyków bo ja wiem że jeśli tylko naprawdę chcesz to „Zawsze i wszędzie możesz wszystko” – M. W.