Moja interpretacja konta na darowiznę

Witacie
Dzisiaj długo myślałem sobie o kontach czy też słoikach podziału dochodów jakie przedstawił nam Harv na szkoleniu MMI. To za sprawą rozmowy z jedną z osób  które również były ze mną na MMI. Niby wszystko jest jasne jeśli chodzi o 6 słoik czyli „konto na darowiznę” bo najlepiej przeznaczyć swoje pieniądze na jakąś fundację (Fro-Mental, hihihi) albo na ubogich, albo na jakąś organizację która wspomaga biednych…

Ja natomiast uważam że nie o to w tym chodzi, tutaj chodzi o emocje jakie się wytwarzają podczas dawania, tą mega wdzięczność i poczucie że znaczysz naprawdę dużo dla kogoś mniej zamożnego od Ciebie. Obejrzyj ten filmik:

 

 

Co poczułeś/aś jak widziałeś/aś wdzięczność tego mężczyzny ? – Tak, to właśnie o te emocje chodzi, tylko że one będą znacznie większe kiedy to ty będziesz sprawcą takiego czynu. Tak jak mówi sam Harv „Tak jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko”.

Więc pokazuj twojej podświadomości że stać Cię na to żeby być hojnym a ona będzie musiała się do tego dostosować. Daj również odczuć sobie że twój podarunek dla kogoś jest ogromnie ważny, wtedy zyskasz na wartości w swoich oczach, gwarantuje Ci że kiedy właściwie ulokujesz pieniądze z konta na darowiznę to poczujesz się znacznie lepiej niż gdybyś wydał je na prywatne cele.

Pamiętaj, to jedynie moja interpretacja a Ty jak najbardziej możesz mieć swoje zdanie. Pozdrawiam serdecznie

Bartosz Krzysztanowicz