Opinie


biznesowe

POZNAJ MNIE !

Nazywam się Bartosz Krzysztanowicz, od lat zajmuję się rozwojem osobistym który pokochałem całym sercem.
Drugą moją miłością jest muzyka, gram na wielu instrumentach i mam bogate doświadczenie w prowadzeniu zespołów uczeniu śpiewu oraz gry na instrumentach.

Wierzę że jeśli jesteś na tej stronie to jestem w stanie pomóc Ci w którejś z tych dziedzin.

 

POLUB MNIE !

 

ZAUFAJ MI !

PRZYJACIEL I WSPÓLNIK, KOMPAN W ROZWOJU – (3 Lata prowadziliśmy razem Fundację Rozwoju Osobistego FRO-Mental)

Bartosz jest wulkanem energii, który potrafi zainspirować, kopnąć do działania, zmotywować i otworzyć oczy. W każdej sytuacji widzi dwie strony medalu i dzięki temu można dostrzec te kwestie, na które normalnie nie zwrócilibyśmy uwagi a okazują się być tymi kluczowymi. Jego wiedza połączona z praktyką w programowaniu neurolingwistycznym, marketingu, przekonywaniu, emocjach, relacjach damsko – męskich i biznesowych pomogła mi wejść na dużo wyższy poziom podczas mojej współpracy z nim. Potrafi wyprowadzić z równowagi, wkurzyć ale później okazuje się, że miało to wyższy sens i jesteś mu wdzięczny za to. Okres współpracy z Bartoszem był dla mnie czasem niezwykłych wniosków, lepszym poznaniem siebie, zwiększoną pewnością siebie i otwartym umysłem.

– Miłosz Król 22l.

UCZEŃ – (Prowadziłem zajęcia z gitary i zespół na który uczestniczył Michał w par św. Jana Bosco w Lubinie)

Bardzo dobrze wspominam czas współpracy z p. Bartoszem. Wiadać, że kocha muzykę i umiał tą miłością do muzyki zarazić nasz zespół. Wszystkie próby zawsze były konkretne i dobrze przygotowywały do animacji muzycznej mszy czy to występów. Pan Bartosz szukał naszych mocnych stron i starał się je w nas rozwijać.

– Michał 23l.

PREZES MINISTRANTÓW – (Na mszy śpiewa schola którą założyłem w par. NSPJ w Wilkanowie)

Przed podjęciem przez Bartka pracy w kościele w Wilkanowie, za oprawę muzyczną Mszy Św. odpowiadała organistka Joanna. Gdy pojawił się Bartek, msze stały się bardziej urozmaicone. Bartek nie tylko posiada umiejętność gry na organach, ale też np. na pianinie czy gitarze. Poza tym doskonale zarządza scholą w naszym kościele, która przeżywa prawdziwy rozkwit. Na każdej Mszy Św. widać całe włożone przez Niego serce w tę scholę. Jest również przykładem osoby, która świetnie potrafi współpracować i uzupełniać się z organistką Joanną, a nie kłócić się o to, kto co ma grać i śpiewać.

– Paweł Iwanowski 17l.

DZIEWCZYNK ZE SCHOLI – (W Przytoku bardzo mi zależało żeby stworzyć scholę i dzięki staraniom i upartości oraz uprzejmości proboszcza, powstała scholka z osób z wioski które mimo wspólnych waśni śpiewały ze sobą, nawet na głosy.)

Pan Bartosz Krzysztanowicz pełnił funkcję organisty na początku 2013 r. w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Już po kilku pierwszych spotkaniach znalazł wspólny język z młodzieżą należącą do scholii parafialnej. Zadanie P. Bartosza było utrudnione faktem, że członkowie scholi nie darzyli się wzajemną sympatią. P. Bartosz już od pierwszych prób starał się zintegrować swoje nowe podopieczne. Organizował wspólne spotkania i próby, podczas których dbał o dobrą atmosferę i pozytywne nastawienie względem siebie. Na próbach P. Bartosz wszystkich traktował jako równych sobie i nikogo nie wyróżniał. Zawsze na spotkania przychodził z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy.

– Kasia Cecholnik 17l.