Przemyślenie 1 – Czy jesteś gotowy na to czego pragniesz ?

A jeśli powiedział bym Ci że tak naprawdę możesz mieć wszystko czego pragniesz, to czy nie było by to warte wszystkiego ??

Dokładnie tak jest, wszystko czego pragniesz jest w zasięgu twojej ręki, wystarczy być na to przygotowanym. Często zachowujemy się jak dzieci, chcemy ciastko już teraz, a najlepiej 10 ciastek. Nie ważne że jak je zjemy to rozboli nas brzuch, nie ważne że przybierzemy kg, nie ważne że popsują się nam zęby, my tupiemy nogą, mając pretensje do świata dlaczego nie daje nam tego o co prosimy, czego pragniemy.

A świat pokazuje, co widać w historiach sukcesu ludzi że dopiero po wyraźnej zmianie samego siebie zaczęli oni otrzymywać wszystko o czym wcześniej marzyli.

Wniosek jest bardzo prosty, jeśli czegoś pragniesz tak naprawdę mocno to oprócz wizualizacji, oraz działań w tym kierunku, zacznij przygotowania wewnętrzne, zacznij „czuć się” tak jak byś to już posiadał. Zachowywać się jak byś już miał to o czym pragniesz. Był człowiekiem jakiego sobie wyobrażasz w swoich marzeniach (w miarę możliwości oczywiście) a wtedy świat odpowiada zawsze tylko jedno zdanie: „YOUR WISH IS MY COMMAND”.

Tak naprawdę powinniśmy być wdzięczni światu że nie daje nam od razu tego o co prosimy, wyobraźcie sobie co by było gdybyście dawali swojemu dziecku, wszystko o co poprosi, od razu, ale totalnie wszystko np, chce dostać procę, albo pistolet, a wy spełniacie życzenie. Świat nie dając nam od razu wszystkiego czego pragniemy tak naprawdę nas chroni przed nami samymi, niejednokrotnie przed naszą głupotą.

Na pewno wy również słyszeliście o takich historiach kiedy człowiek dotychczas ubogi wygrywa miliony w totolotka, i statystyki mówią że 90% z tych ludzi nie dość że nie utrzyma swojego bogactwa, to jeszcze popada w ogromne długi. Dzieje się tak dlatego że otrzymując więcej niż dotychczas mieliśmy, otwierają się przed nami perspektywy, możliwości (chociażby kredytowe). Człowiek który łatwo dostał pieniądze, nie ma świadomości że na takie pieniądze trzeba ciężko pracować i w rezultacie je oddać, on bierze pożyczkę nawet w momencie kiedy nie może jej spłacić, nauczony zasadą że skądś pieniądze znowu przyjdą. A najgorsze jest to że banki w takich sytuacjach udzielają chętnie pożyczki, ponieważ mając majątek zyskujemy ogromną wiarygodność banku. I tak o to pułapka gotowa, w którą wpada każdy niewyedukowany nowobogacki.

Pozdrawiam i przemyśleń życzę, a poniżej wersja Video.