Spotkanie po latach – Rafał Szatan

Podczas pobytu w Warszawie, przed szkoleniem u Bairem Singerem, miałem niezwykłą przyjemność i zaszczyt gościć u mojego przyjaciela z dawnych lat, Rafała Szatana.

W szkole muzycznej do której przed laty razem chodziliśmy Rafał słynął jako niezwykle utalentowany muzyk, wiele można było się od niego nauczyć. Jako dobry kolega nigdy nie odmawiał pomocy, czy to z kształcenia słuchu czy z zasad muzyki. Potem w przyjacielskiej komitywie biorąc udział w warsztatach wokalnych MCK – Legnica, poznawaliśmy uroki muzyki pop. Kilka lat po szkole nasze relacje trochę podupadły ze względu na natłok obowiązków, Ja zakładałem swoją pierwszą firmę a Rafał pochłonięty był w ów czas  studenckim życiem. Teraz kiedy te dwa momenty mamy już za sobą i spotkaliśmy się po latach, mamy zamiar nadrobić stracony czas.

W między czasie Rafał podjął angaż w zespole RH+ jako wokalista, oraz kilku innych teatralno-wokalnych projektach. Ciesząc się z Jego sukcesów zapytałem jaka jest tajemnica dojścia tak daleko w marzeniach, odpowiedział że najważniejsza jest ciężka praca, wiara w siebie i trochę szczęścia. Bardzo się cieszę z tego spotkania, było ono zastrzykiem energetycznym, mentalnie przygotowującym mnie do szkolenia. A szkolenie było niesamowite, o czym przeczytać możecie tutaj.

100_5917