Tonące statki, które niestety kochamy…

Kto czytał 45 sekundową prezentację ten wie o czym mówię, kto nie czytał jeszcze to albo sobie ściągnijcie, albo wypożyczcie, albo kupcie. W każdym razie jest to najważniejsza pozycja książkowa w biznesie MLM, JEŻELI JEJ NIE PRZECZYTAŁEŚ NAWET NIE BIERZ SIĘ ZA TEN BIZNES BO WTOPISZ… Ale nie o tym chciałem napisać.

statek
Czasami zdarza się tak że tonącym statkiem okazuje się być ktoś z naszych bliskich, to jest bardzo trudna sytuacja, ponieważ bardzo chcemy tej osobie pomóc, ale nie możemy. Musimy wtedy jak najbardziej oddzielić życie prywatne od biznesu. Nie możemy również dać jej do zrozumienia że coś jest nie tak, bo to tak naprawdę w większości przypadków nie jej wina że tonie, gdyby miała świadomość tonięcia to na pewno by coś zrobiła. Niestety najczęściej jest tak że uporczywie staramy się wyciągnąć tą osobę, co powoduje że sami zaczynamy tonąć.

Życzę wam żeby w waszym życiu było jak najmniej takich sytuacji wyglądających na – bez wyjścia, natomiast zwykle tak nie jest, z każdej sytuacji jest wyjście, wystarczy tylko czasami zastosować technikę zooma (opowiem o niej przy innej okazji) i zobaczy się siebie w całkiem innym obliczu. Poniżej wstawiam książkę, żeby każdy mógł zrozumieć o czym piszę, a teraz już zmykam spać. Samych sukcesów w biznesie życzę !

 

 

Tutaj macie tą książkę jeśli chcecie czytać online, albo słuchać online: http://45sekundowaprezentacja.rekinyebiznesu.pl/