Zmiany zmiany zmiany…

W ostatnich miesiącach zdarzyło się całe mnóstwo nieoczekiwanych rzeczy z którymi trzeba było sobie poradzić. Na szczęście już po wszystkim, po woli klaruje się sytuacja. We wcześniejszym artykule napisałem tylko wzmiankę że powstała Fundacja Rozwoju Osobistego w której mam przyjemność i zaszczyt być prezesem, w tym mogę napisać z całą pewnością że to piękne dzieło rośnie w siłę i jest udziałem coraz większej liczby osób.

Obecnie jestem na etapie ponownego formowania zarządu fundacji, tym razem będzie on uformowany na podstawie umiejętności oraz chęci ludzi do tworzenia czegoś pięknego. Każdej osobie która otrzymała propozycję współpracy zadałem pytanie „co może zaoferować ze swojej strony dla fundacji” bo oto chodzi. Fundacja ma na celu pomagać mentalnie ludziom którzy najbardziej tego potrzebują.

Kolejne zmiany zachodzą na płaszczyźnie biznesowej, na nowo formuję grupę marketingową Rekiny e-Biznesu tym razem z nowym projektem którego również jestem udziałem, o projekcie już niedługo więcej…

Tutaj podaję link do fundacji www.fromental.pl również jeszcze można jeszcze zgłaszać chęć współpracy z nami w tym celu wystarczy napisać do mnie, czy to przez kontakt na tej stronie czy przez kontakt na stronie fundacji. Wystarczy napisać kilka słów o sobie a także odpowiedzieć na pytanie „co możesz zaoferować ze swojej strony dla fundacji” to tyle. Na koniec umieszczam filmik z pierwszych chwil w naszym pięknym lokalu.