My się nie rozumiemy… Współpraca ze mną wygląda inaczej !

Rzadko kiedy piszę suchy tekst bez filmiku, ale dzisiaj pokusiłem się o napisanie takowego, gdyż słowo pisane wychodzi mi znacznie lepiej. A żeby oddać efekt mojej wypowiedzi stwierdziłem że pokuszę się o tą formę przekazu.

Dlaczego w moim zespole jaki stworzyłem „Rekiny e-Biznesu” ludzie na samym początku uczą się podstaw rekrutacji a w innych miejscach mają różnego rodzaju systemy które za nich to robią ?

A no dlatego że ja uważam iż jeśli nie potrafi się rekrutować, prezentować biznesu, a w szczególności nie zna swojego biznesu, to nawet jak osoba wejdzie do jakiegokolwiek z systemów to długo tam nie pobędzie bo albo nie odniesie w nim sukcesu albo zarzucona natłokiem informacji nie zdąży poznać fundamentów biznesu który ten system obsługuje. (Swoją drogą tak dzieje się ostatnio coraz częściej.)

Rekrutując kogoś systemem to tak jak by cała rzesza ludzi która tworzyła ten system stała za osobą która rekrutuje, a tutaj chodzi o wytrenowanie się do takiego poziomu żeby być najlepszym w rekrutacji face to face czy przy użyciu najprostszych narzędzi typu pokój webinarowy czy autoresponder. Natomiast umiejąc już to wszystko jak najbardziej można tworzyć systemy które za nas to robią, ale prawdziwy marketer to ten który jeśli zostanie sam na pustyni to zacznie sprzedawać piasek arabowi przy czym ten arab będzie wdzięczny za tak opłacalny interes.

 

A OTO WYNIKI MOJEJ „WALKI WRĘCZ”
KTO JESZCZE CHCE SIĘ NAUCZYĆ NAJSKUTECZNIEJSZYCH TECHNIK REKRUTACJI ?
(miesiąc – styczeń 2014)


IMG_20140120_180748IMG_20140121_233929

A TO MOJA MOTYWACJA DO DZIAŁANIA !!!

DOŁĄCZ DO MNIE TERAZ, KLIKNIJ PONIŻEJ !!!

7MT